ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Error using ==> loadlibrary at 477

۱۳۹۲/۱/۱۶, ۰۱:۲۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۰۲:۲۲ عصر، توسط admin.)
ارسال: #1

Sad Error using ==> loadlibrary at 477

سلام
با تشکر از سایت خوبتون مشکلی در کار با نرم افزار متلب دارم.
من مجبورم برای پایان نامه م از متلب کمک بگیرم. در حقیقت کار اصلی من با نرم افزار مایکه که یه سری تولباکس برای کارهای خاصی که من لازمشون دارم تو محیط متلب ارائه کرده. در واقع من باید همزمان از این دو تا نرم افزار هنگام اجرا استفاده کنم، منتها مثال هایی که تو سایت شرکت با استفاده از این تولباکس ها نوشته شده تو محیط متلب من که ورژن 2010b هستش کار نمیکنه و این قبیل خطاها رو میده:

کد:
[این بخش برای برخی از گروه های انجمن در دسترس می باشد.]
[ثبت نام کنید]

خود سایت توصیه هایی برای رفع این خطا داره که متاسفانه به جز یکی هیچکدوم برای من کارایی نداره، چون همه موارد رو رعایت می کنم. آخرین گزینه استفاده از dependency walker بود که من امتحان کردم و چند تا فایل dll رو نداشتم.البته مسئولین شرکت میخوان که اسکرین شات صفحه dependency walker رو براشون بفرستم و من نمیتونم این کارو انجام بدم. چون نرم افزار قفل شکسته س و من نخریدمش!
با توجه به پیچیدگی خطوط برنامه و عدم تسلط من به محیط متلب، چند تا سوال در این زمینه داشتم که امیدوارم راهنماییهاتون بتونه واسم راهگشا باشه:

- dependency walker دقیقا چه کاری رو انجام میده؟یعنی من اگه فایل های dll رو داشتم مثال ها اجرا می شد؟

- برای اضافه کردن این تولباکس به محیط متلب از روش های مختلف استفاده کردم، مثل addpath و setpath و روش آخر که مستقیما اسم تولباکس رو به لیست موجود در تولباکس های متلب اضافه کردم. یعنی اول دستور open('pathdef.m') رو اجرا کردم و بعد دستی matlabroot,'\toolbox\matlab\mbin;', ... رو بهش اضافه کردم و دستی فولدر تولباکس رو به آدرس C:\Program Files\MATLAB\R2010b\toolbox\matlab منتقل کردم که به نظرم مطمئن تر اومد. این روش اشتباهه؟

- بنطرتون با تعویض ورژن برنامه متلب مشکلم حل میشه؟کسی شرکتی رو سراغ داره که چند تا ورژن مختلف متلب رو تو یه دی وی دی ارائه کنه؟

پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۲/۱/۱۶, ۰۵:۵۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۰۶:۰۲ عصر، توسط admin.)
ارسال: #2

پاسخ: Error using ==> loadlibrary at 477

دوست من متلب شما 32 بیت هست یا 64 بیتی؟ این جعبه ابزار برای نسخه 32 بیتی جواب میده.

دو چیز در دنیا بینهایت است! جهان و حماقت انسان ها، هر چند در مورد اولی تردید دارم.
(البرت انیشتین)
 سپاس شده توسط zr1367
۱۳۹۲/۱/۱۶, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #3

متشکرم از پاسختون ولیمتاسفانه از نسخه 32 بیتی هم دارم استفاده می کنم و کنترل هایی رو که خود شرکت دی اچ آی پیشنهاد داده انجام بدم رو گام به گام رعایت کردم که فایده ای نداشته.
فقط چندتا فایل dll رو نداره و من حس می کنم (اصلا اطمینان ندارم) که این برنامه با این پیش شرط نوشته شده که متلب خودش این فایل ها رو موقع نصب روی سیستم می ریزه. dependency walker این فایل ها رو not found اعلام می کنه:
libmex.dll
libmx.dll
mfc80.dll
msvcp80.dll

msvcr80.dll
و اصلا نمی دونم این فایل های dll به طور پیشفرض باید کجا باشن...
بنظرتون مشکل از ورژن متلب می تونه باشه؟
روش اضافه کردن تولباکس درسته؟
۱۳۹۲/۱/۱۶, ۰۷:۵۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۰۷:۵۹ عصر، توسط admin.)
ارسال: #4

شما باید بعد از نصب متلب 32 بیتی یه نرم افزار کامپایلر مثل Microsoft Visual Studio 2010 نسخه 32 بیتی رو هم نصب کنید. بعدش هم با استفاده از mex کاماپلر رو برای متلب تعیین کنید.

کد:
[ثبت نام کنید]

دو چیز در دنیا بینهایت است! جهان و حماقت انسان ها، هر چند در مورد اولی تردید دارم.
(البرت انیشتین)
 سپاس شده توسط zr1367
۱۳۹۲/۱/۱۶, ۱۱:۱۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱/۱۶ ۱۱:۵۴ عصر، توسط admin.)
ارسال: #5

من ویژوال استودیو 2010 رو نصب کردم ولی برای تعیینش، اون دستوری که شما فرمودین تو متلب با این خطا مواجه میشه:

کد:
[ثبت نام کنید]

:(
۱۳۹۲/۱/۱۶, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #6

اگر نسخه متلبتون قدیمی تره باید با دستور mbuild -setup جلو برید در ضمن خود سیستم عاملتون (ویندوز) هم باید 32 بیتی باشه.

(البرت انیشتین)
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا