تالار تخصصی گفتگوی متلب

نسخه کامل: حل عددی معادلات دیفرانسیل(روش رانگ کوتا 4)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان اینبار حل معادلات معمولی رو به روش رانگ کوتا براتون اموزش دادم , و همون معادله جرم و فنر و دمپر رو که یک بار با روش اویلر حل کرده بودم این بار با روش رانگ کوتا حل کردم تا شما دوستان بتونید جوابهای این دو روش رو مقایسه کنید Smile
(۱۳۹۱/۵/۱۱ ۰۶:۵۸ عصر)Masoud_Eng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان اینبار حل معادلات معمولی رو به روش رانگ کوتا براتون اموزش دادم , و همون معادله جرم و فنر و دمپر رو که یک بار با روش اویلر حل کرده بودم این بار با روش رانگ کوتا حل کردم تا شما دوستان بتونید جوابهای این دو روش رو مقایسه کنید Smile
اگه m , k , c , f ماتریس n*n باشند چطوری میشه؟
سلام.خسته نباشید.من ی سوال داشتم در باره ی حل معادلات دیفرانسیل با روش ران-کوتا مرتبه 4.اول که داده های من کلا ماتریسی هستند،بعدش کلآ معادلات مرتبه اول هستند و بعدش هم یه دستگاه معادله دارم که توش دو تا معادله ی مرتبه اول هستش.اگه راهنماییم کنید معادله مرتبه اول و دستگاه معادله رو چجوری به این روش حل کنم خیلی ممنون می شم و میگم ایشالا خوبخت شین ببم!ایشال که خیر ببینی ننه والا و ایشالا که هرچی از خدا می خواین،اگه صلاح بدونه بهتون بده!!!!
لینک مرجع